24 Şubat 2024 Cumartesi

Samsung Galaxy S5 (SM-G900F)

s500
Sonunda beklenen cihaz geldi.. 11 Nisanda 150 ülkede satışa sunulacak deniyerdu ve türkiye de de 11 nisanda satışına başlandı. İlginç olan birşeyse 11 Nisanda Teknosa, Bimeks gibi mağazalarda cihazın bulunmasına rağmen satışı yapılmamasıydı. Sanırım samsungun bir anlaşması..

S4 ü alalı 1 sene olmadı herhalde ama S4 ün taliblisi çıktı.. S3 ten sonra S4 oldukça stabil çalışan bir cihazdı. Onu da S5 gibi çıktığı zaman almıştım ve S3 ten çok çok daha başarılı bir cihazdı.

S5 nasıl? Zaman gösterecek. İsterseniz yavaş yavaş cihaza geçelim. Dış kutu S4 ile aynı ağaç desenli kutu.
s501

Cihaz Samsung bayisinden alındı. Yukaıda da bahsettiğim gibi diğer mağazalar cihazı satmıyorlardı.. Fiyatı standart 2199TL yurt dışına 100Euro daha ucuza alabilirsiniz.

s502

Kutu içeriği standart. MicroUSB kablo, Şarj aleti, kulaklık, garanti belgesi ve hızlı kurulum broşürleri.
Burada hemen belirteyim MicroUSB kablosu maalesef MicroUSB3 değil.. Cihaz MicroUSB3 destekli ama kablo standart kablo.. Note 3 micro USB3 kablo ile satışa sunuluyormus.. USB3 kablosu isterseniz ayrica almanız gerek 70TL gibi bir fiyatı vardı orjinal samsung istersenz.. Yurtdışı fiyatı 15 Euro

s503

s506

işte cihazımız… Renk seçeneği şimdilik yok.. Türkiyede sadece beyaz, diğer ülkelerde beyaz ve siyah, operatörler ile anlaşmalı olarak da altın sarısı bulmak mümkün.. Tabi bu sadece ilk birkaç hafta için. Daha sonra Beyaz, Siyah, Mavi, Altın Sarısı v.s. renkleri bulabileceksiniz..

cuneyt
Elektronik okumuş, bakmış olmuyor Diş Hekimi olmuş. Ama teknolojiden birtürlü kopamamış

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisement -spot_img

En Son Gönderılenler