24 Şubat 2024 Cumartesi

ADATA PV100 Power Bank


Haftaya yolculuk var.. Eh yolculuk da az değil hani 6 saat. E malum, yeni cihazların ömürleri belli. Normal kullanım 1 gün gidiyor ama oyun v.s. dersek 3-4 saatte beyaz bayrak kaldırıyorlar.

Belki çok büyük bir problem değil ama şarj bulurmuyum v.s. riske girmemek için PowerBank arayışına girdim.. Bahsettiğim gibi.. yolculuk 6 saat, dönüş 6 saat eh gideceğim yerde de 5-6 saat geçirsem nerden baksanız 24 saat telefonun dayanması gerek.

Neyse lafı uztmayalım.. Bulabildiğim cihazlara gelelim.. Konu başlığında olduğu gibi ilk gördüğüm ADATA PowerBank PV100 4200mAh (35Euro) oldu, sonra PNY Powerbank 52s 5200mAh (40 Euro), Sony portable Power Pack CP-F1LAM 3200 mAh (50 Euro)… Birkaç model daha vardı fakat kapasiteleri 2200mAh civarlarında olduğu için es geçtim..

Bu üç modelde karar kıldım. Eh sony 3200mAh kapasiteden, PNY ise tipten kaybetti desem yalan olmaz.. Aslında PNY de bayağ bi düşündüm fakat biraz kalındı ve ADATA kadar koruması yoktu.. İsterseniz biraz Adatadan bahsedelim.

4 renk seçeneği mevcut.. Siyah, beyaz, açık mavi, pembe.. Renkli kısımlar plastik, geri kalan kısımlar metalden üretilmiş.. Gayet şık ve ince. Kapasite için söyleyecek birşey yok standart 4200mAh.. Altı veya üstü şimdilik yok..
Özellikler neler bir bakalım..
– Diğer standart cihazlara nazaran PV100 2.1A çıkış gücüne sahip. Piyasada çoğu benzeri ürünler 1A çıkış gücüne sahipler..
– 6 Farklı korumaya sahip..
Adata PV100 Şarj Olurken
OTP – Aşırı Sıcaklık Koruması
SCP  – Kısa Devre Koruması
OVP – Aşırı Gerilim Koruması
OCP – Aşırı Şarj Koruması

Adata PV100 Şarj Ederken
ODP – Aşırı Deşarj koruması
OCP – Aşırı Şarj Koruması
– LED Şarj göstergesi
– Li-Polymer pil

İstersenz biraz da ürünü yakından görelim

cuneyt
Elektronik okumuş, bakmış olmuyor Diş Hekimi olmuş. Ama teknolojiden birtürlü kopamamış

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisement -spot_img

En Son Gönderılenler